درباره تحریر گستر

مجموعه تحریر گستر فعالیت خود را از سال 1364 در تبریز آغاز کرد. این فروشگاه فعال در زمینه تولید و پخش لوازم التحریر عمده و جزیی، خدماتی نوین را جهت رضایت شما در این بستر فراهم نموده است و تلاش بر این بوده که خریدی آسان، با کیفیت و با قیمت مناسب را برای شما رقم بزند.
فروشگاه تحریر گستر تنها نمایندگی انحصاری برندهای معروف جهان همچون محصولات زبرا و کرس در کشور ایران است. همچنین به جهت تامین نیازهای مردم سرزمینش کارخانه سوپربایند را تاسیس کرد. تحریر گستر با ارائه کالا به صورت سفارشی و قیمت های منصفانه خصوصا در سفارش طلق حق انتخاب بهتری برای شما مشتریان عزیز به ارمغان اورده است.

امید واریم بتوانیم در راستای تامین اقلام مصرفی شما عزیزان در ادارات، شرکت ها و مدارس قدمی مفید برداشته باشیم.

کمی بیشتر از لوازم تحریر

مجموعه‌ای که امروزه با نام تحریر گستر ترنج شناخته می‌شود از سال ۱۳۶۴ در بازار تبریز راه‌انداری شده است. با فروشگاه کوچکی در قلب بازار لوازم‌التحریر تبریز شروع به فعالیت کرد و بعد از چند سال اقدام به واردات نمود.

در سال ۱۳۸۰ با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت Zebra ژاپن فعالیت این بازرگانی را آغاز و سال ۱۳۸۱ با توجه به نیاز بازار صحافی مبنی بر عدم وجود دستگاه‌های صحافی (با کیفیت بالا و قیمت ایده‌آل) دستگاه‌های صحافی را تحت برند SuperBind با تکنولوژی و تولید کشور تایوان به بازار عرضه کرد.

در سال ۱۳۹۱ با اضافه کردن محصولات Kores اتریش در زمینه چسب و لوازم دفتری و دانش آموزی فعالیت را به صورت انحصاری ارائه داد. در سال ۱۳۹۲ بر آن شد تا در کنار واردات اقدام به تولید ملزومات بایگانی و صحافی تحت برند SuperBind کند و با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و تکنولوژی روز کشورهای آمریکا، تایوان و آلمان بر این امر فائق آمد. در سال ۱۳۹۳ محصولات Tarifold فرانسه را برای بایگانی و فایلینگ به سبک واردات اضافه نمود.

هدف بازرگانی تحریر گستر همواره کسب رضایت مشتریان از کیفیت و خدمات ارائه شده است.